Novinky

Nově na čerpacích stanicích Folmava TIR, Kraslice, Křímov, Lísková, Rozvadov D5, Svatý Kříž, Železná Ruda.

Prémiové palivo Free1 Racing

více naleznete v sekci Pohonné hmoty

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:
 

Jazykové verze

Česky Deutsch

 
 
 
síť čerpacích stanicPohonné hmoty

Na všech čerpacích stanicích Free1 GAS natankujete vždy kvalitní a bezpečné pohonné hmoty.

Veškeré produkty, které čerpací stanice nabízí, jsou nakupovány výhradně od kvalitních a spolehlivých předních českých certifikovaných dodavatelů. Produkty splňují všechny požadavky na kvalitu a jakost.

U stojanů čerpacích stanic Free1 GAS můžete pro vozidla se zážehovým motorem natankovat bezolovnaté automobilové benzíny: Natural 95, u některých čerpacích stanic dále Natural 91, Natural 98 či olovnatý automobilový benzín Special 91 obsahující přísady a aditiva pro zlepšení užitných vlastností. Pro vozidla se vznětovým motorem můžete natankovat naftu.

Nabídka pohonných hmot

 

Vlastnosti pohonných hmot 

 Motorový benzin NATURAL 91

Tento bezolovnatý automobilový benzín je složitou směsí uhlovodíků vroucí v rozmezí cca 30 až 215 °C získanou z ropy destilací a dalšími zušlechťujícími postupy. Natural 91 se používá jako palivo pro zážehové motory.

Pro zvýšení užitných vlastností může obsahovat aditiva jako kyslíkaté složky, antidetonační, detergentní, antioxidační přísady. Tento typ benzínu určen zejména pro použití v moderních zážehových motorech vybavených katalyzátorem a řízených lambda sondou.

Motorový benzin NATURAL 95

Tento bezolovnatý automobilový benzín je složitou směsí uhlovodíků vroucí v rozmezí cca 30 až 215 °C získanou z ropy destilací a dalšími zušlechťujícími postupy. Natural 95 se používá jako palivo pro zážehové motory.

Pro zvýšení užitných vlastností může obsahovat aditiva jako kyslíkaté složky, antidetonační, detergentní, antioxidační přísady. Tento typ benzínu je určen zejména pro použití v moderních zážehových motorech vybavených katalyzátorem a řízených lambda sondou

Detail [›]Free1 Racing
Free1 Racing
Motorový benzin Free1 Racing NATURAL 95

Prémiové palivo Free1 Racing bylo speciálně vyvinuto pro zlepšení výkonu, snížení spotřeby, ochranu motoru a celého palivového systému. Obsahuje detergentní (čistící) přísady, které napomáhají dlouhodobě udržovat v čistotě sací ventily, vstřikovače a spalovací systém. Speciální aditiva, obsažená v prémiovém palivu Free1 Racing, také umožňují odstranění vzniklých usazenin a chrání motor a palivovou soustavu proti korozi. Free1 Racing navíc splňuje i ty nejpřísnější ekologické požadavky.

 Motorový benzin NATURAL 98

Tento bezolovnatý automobilový benzín je složitou směsí uhlovodíků vroucí v rozmezí cca 30 až 215 °C získanou z ropy destilací a dalšími zušlechťujícími postupy. Natural 98 se používá jako palivo pro zážehové motory.

Pro zvýšení užitných vlastností může obsahovat aditiva jako kyslíkaté složky, antidetonační, detergentní, antioxidační přísady. Tento typ benzínu je určen zejména pro použití v moderních vysokokompresních zážehových motorech vybavených katalyzátorem a řízených lambda sondou.

Natural 98 jako vysokooktanové plně aditivované palivo je určeno především pro vysokoobrátkové motory a vozy s vyšším obsahem válců.

 Motorová nafta DIESEL

Motorová nafta je směsí kapalných uhlovodíků, jež se získává z ropy destilací a hydrogenační rafinací.

Používá se jako motorové palivo pro vznětové motory nebo také jako palivo pro některé typy plynových turbín. Může obsahovat aditiva na zlepšení užitných vlastností, jako jsou např. depresanty, detergenty, mazivostní přísady, inhibitory koroze a další.